محل تبلیغات شما

اگه اسفند ماه خواستم پست خدافظی با سال رو بنویسم یادم باشه از این هفته به عنوان یکی از هفته های مزخرف سال نام ببرم.

گوشیم بعد از یه هفته اومد دستم و همچنان هنوز خرابه و خاموش میکنه و شده دلیلی که بابا بتونه هر چی دوست اره بهم بگه بدون مراعات این که من الان تو وضعیت روحی نابودی هستم-__-

دیشب با ترس و لرز کارت اهدای عضوم رو بردم که به خانواده بگم اگه چیزی شد حق ندارن برا خودشون تصمیمات غیر منطقی بگیرن،مامان و بابا طبق قرار نانوشته ی هر شب کنار کتابخونه رو مبل نشسته بودن چای میخوردن و حرف میزدن و من در سکوت محض فقط رفتم جلو و کارت رو گذاشتم رو میز .با دیدن کارت هردو شون سکوت کردن و از اون جایی که کل هفته رو با بابا در حال بحث بودم تو دلم شروع کردم به شمردن تا ببینم چند شماره طول میکشه تا بابت کاری که سرخودانه انجام داده بودم توبیخ شم. 28 شماره رد کرده بودم که بالاخره بابا سکوت رو شکست و فقط گفت: انتخاب خودته.مبارکت باشه. بعدم رفت تا دوباره لیوان چاییش رو پر کنه.مامان هم کارت رو توی دستش گرفت و بعد با چشمایی که برق میزدن گفت :افرین!

یعنی همینجوری شوک زده به ری اکشن خانواده نگاه میکردمااا!!! من منتظر بودم کلی دعوام کنن! تنها اتفاق خوب این هفته همین بود.

همه دارن اربعین میرن کربلا. کاش منم میرفتم.ولی نمیشه. بهشون یکم حسودیم میشه.

دیروز با دوستا رفتیم گرانو، طبق معمول بوی سیگارو قهوه و عود میومد.کلی گفتیم و خبری از خنده نبود.قبلا کافه میرفتیم حسابی شلوغ میکردیم جدیدن سکوتیم. فقط یکی از دوستان دلقک بازیش گل کرد و با پیج اینستای من برای هرکسی که دستش رسیده کامنت های مسخره و ابرو بر گذاشته.تا جایی که تونستم پیداشون کردم و پاکشون کردم و  تا تونستم بهش فحش دادم.اونقدر از دست این شوخی احمقانه اش عصبی ام که هنوم یادش میفتم میرم دایرکتش دو تا فحش میدم بلکه اروم شم و اونم فقط ایموجی لعنتیه نیش تا بناگوش باز رو میفرسته و من بیشتر حرص میخورم.

دارم یکی از داستانای قدیمی رو دوباره از اول بازنویسیش میکنم به یکی قول داده ام که براش بفرستمش بخونتش فقط چون کاملا اتفاقی شبیه یکی ازکارکتر های داستانه. بازنویسی یه داستان از اول نوشتنش سخت تره .موفق میشم شاید بهانه ای شد و تمومکردمش و شد اولین داستانی که تا پایان رفتمش.

پ.ن:حسین من بیا و این دل شکسته را بخرحسین من مسافر جا مانده را با خود ببر

نفس عمیق،به عوضی ترین ورژن خودم سلام میکنم

کوچ تا چند؟مگر میشود از خویش گریخت؟

همراه با لینکین پارک^_^

رو ,هفته ,یکی ,فقط ,کارت ,سکوت ,یکی از ,حسین من ,این هفته ,از اول ,ام که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها