محل تبلیغات شما

اخرین ساعت های اخرین روز نود و هفته و من اینجام، در حالی که احساسات ضد و نقیض زیادی دارم و پر پارادکسم.
امسال،سال خیلی خوبی بود،در واقع مثل همه ی ادما،روز های خوب و بد زیادی داشت ولی میدونی؟ روزهای شاد و پر از امید و معجزه به اون روزای بد میچربیدن!
از کار پیدا کردن توی کارخونه ی کاکتوس تا تولد مهمترین سال زندگیم یعنی بیست سالگی بگیر تا مرگ پدربزرگ توی اخرین روز های پاییز و به دست فراموشی سپردن بعضی ادما و اومدن بعضی ادما و رفتن یه سری ادم دیگه
میبینی؟ زندگی ام شده مثل موسیقی کلاسیک، که پایین میره،بالا میره, اوج میگیره و فروکش میکنه. این خاصیت زندگیه! و همین بالا و پایین هاشه که باعث جذابیتش میشه!
نود و هفت با همه ی عالی بودن ها یا بد بودن هاش،نفساش به شمارش افتادن و دارن خدافظی میکنن و مطمئنم نمیتونم 97بعدی رو ببینم! پس برای همیشه ازش خدافظی میکنم، با سرخ پوست پیر براش یه اتیش روشن میکنیم و برای بدرقه ش تمام شب رو خواهیم رقصید.این بهترین کاریه که میتونم براش انجام بدم!
و اما سال نود و هشت! که تازه نفس و فوق العاده داره از راه میرسه! که میدونم و از همین حالا معلومه قراره پر از معجزه و خنده و شادی باشه! که قراره کلی اتفاق خوب بیفته!!نود و هفت خوب بود ولی نود هشت عالیتر و فوق‌العاده تر خواهد بود! پر از سلامتی و دور هم بودنای خانوادگی و شادی و رسیدن به ارزوها خواهد بود!از همین الان احساسش میکنم!
امیدوارم برای شما هم سال جدید پر از خوشی و معجزه باشه!! سال نو مبارک!

نفس عمیق،به عوضی ترین ورژن خودم سلام میکنم

کوچ تا چند؟مگر میشود از خویش گریخت؟

همراه با لینکین پارک^_^

نود ,اخرین ,های ,سال ,معجزه ,ی ,پر از ,نود و ,اخرین روز ,و شادی ,ادما و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت های من درباره احمدآباد اردکان